Specjalistyczne Usuwanie Azbestu

Specjalistyczne usuwanie azbestu

Specjalistyczne Usuwania Azbestu - Nasza firma jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie specjalistycznego usuwania azbestu w Polsce. Podejmujemy się najbardziej zaawansowanych technologicznie prac usuwania azbestu.

Pragnąc spełniać najwyższe standardy inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, uznając wiedzę, za najważniejszy czynnik pozwalający bezpiecznie i sprawnie wykonywać powierzone nam prace. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i współpracujemy z placówkami badawczymi zapewniając ekspertyzy materiałowe na najwyższym poziomie.

Firma świadczy Usługi niezależnego nadzoru nad pracami usuwania azbestu, wraz z wykonaniem dokumentacji po wykonawczej zawierającej monitoring powietrza.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który dostarczany jest na miejsce remontu i prowadzenia prac likwidacji azbestu w kontenerach. Posiadamy m.in. komory dekontaminacyjne, stacje filtracyjne, pompy do wytwarzania podciśnienia, sprzęt pomiarowy dla określania stężenia włókien azbestowych. Wszyscy pracownicy są przeszkoleni i posiadają odpowiednie certyfikaty.

Po wykonaniu prac otrzymują Państwo dokumentacje po wykonawczą łącznie z wynikami badań powietrza wykonane przez akredytowane laboratorium (PCA).

Comments are closed.